Hakkımda


Bu sayfayı hazırlamak nedense bütün insanlara zor ötesi gelir. “Ben buraya ne yazsam ki” “Beni tanımasalar ne olacak ki” “Çok da önemli biri değilim tanımalarına gerek yok” gibi düşünceler aklımızdan çoğu kez geçse de aslında burası önemli bir sayfadır İnsanlar kimin sitesini veya blogunu okumak istediğini mutlaka öğrenmek isterler. O yüzden bu sayfaya bir fotoğraf eklemek okurunuzu ne kadar kaaleye aldığınızı ve onlara karşı samimi oluşunuzu simgeler. Bende bu yüzden bu yeni hakkımda sayfasında fotoğrafıma da yer vereceğim. {yukarıda görmüş olduğunuz gibi} Şimdi sadede gelelim ve tanıyalım bu işe yaramazı 😛

FERHAT YAVUZ kimdir, necidir, neleri sever ?

 • 1992 ELAZIĞ/HARPUT doğumlu olup hayatını bu ilde geçirmektedir. Öyle büyük çoçukluk anıları yoktur, çünkü çoçukluğunu fazlasıyla yaşayamamıştır. Bundan şimdi çok şikayetçi olsa da  yaşıtlarının da öyle ahım şahım bir çoçukluk yaşamadığını görünce      kendisini bu şekilde teselli etmektedir.
 • Aslında kafasına yatan birçok şeyi sevmekle birlikte bazen kendisininde anlayamadığı tuhaflıkları vardır. Karşısındakini kendisinden daha çok düşünür. Onu güldürmek için elinden geleni yapar hatta rezilliklere bile katlanır. Sırf karşısındaki insan mutlu olsun diye yani başka bir amacı yoktur olamaz da
 • Normalde mülayim bir yapısı vardır gayet sakin ve aşırı soğuk kanlı. Huyundan mıdır suyundan mıdır bilinmez ama bazen bu aşırı soğuk kanlılığı başına bela niteliğinde büyük sorunlar teşkil etmektedir ama o buna alışmıştır fazlasıyla
 • Aşırı duygusaldır . Burçlara inanmaz ama sadece başak burcu olduğunu bilir ve o burcu okuduğunda büyük özelliklerin çoğunu taşıdığını görmüştür. Bazılarını da aşırı abartılı bulup kendisinde bulamadığı için çok kızmıştır.
 • Kolay kolay sinirlenmez ama sinirlendiğinde de gözü hiçbir şey görmez. Haksızlığa asla ama asla gelemez. Haksızlığa uğradığını düşündüğü an elinden geleni ardına koymaz. {Siz siz olun damarına basmayın :P}

Ne yapmaktan hoşlanır, sevdiği hobileri var mıdır ?

 • Tabi ki birçok şeyi sevdiği gibi birçok şeyi de sevmeyen bir tiptir kendisi. Mesela facebook‘u çok sevmez hatta o kadar sevmez ki kurucusunu görse gırtlağını sıkmaktan çekinmez. Kızların  havalı olmasına dayanamaz mesela. Kendisini beğenen,böbürlenip gözü      başkasını sevmeyen insanlara selam bile vermez.
 • İnatçıdır keçiden farksızdır. Kalp kırılmasına çok karşıdır fakat ne hikmetse kendisinin kalbi kırıldığında çok da takmaz. Bunlar fani şeyler  prensibiyle saldım çayıra mevlam kayıra hesabı çoğu zaman gıkı bile çıkmaz.
 • Hobileri arasında ilk sırayı spor alır. Koyu bir galatasaray taraftarı olup takımının hastasıdır. Onla yatar ama onla kalkamaz çünkü ilk kalktığında aklına ilk gelen şey “niye kalktım ki lan” sorusunun cevabını bulmaktır.

      Şimdi ne yapıyor peki bu mazbut çoçuk ?

 • Şimdi hayalinin ilk hedefini gerçekleştirmek için elazığ fırat üniversitesinde bilgisayar ve öğretim teknolojileri      öğretmenliği okuyor. Biz ona kısaca böte diyoruz. Hayalindeki üniversite olmasa da o bu duruma şükrediyor.

Blog kavramı ile nasıl tanıştı neden bu kadar çok sevdi ?

 • 2011 yazının eylül aylarında bir hocasının ısrarı  ile blog kurdu.Odur budur derken o blog şimdi buralara geldi. Şimdilik  istatistikleri çok yüksek olmasa da normal bir blogun üstünde değerlere  sahip olduğuna inanıyor.

    Reel’de nasıl bir insandır.İlk defa görsek korkar mıyız ? Ve görüşleri nelerdir ?

 • Tabii ki hayır ! Ben canavar mıyım aaaa 😛 Kendisini tanıdığınızda zamanla ayrılamayabilirsiniz. Kendisini övmeyi hiç sevmez hatta nefret eder. Aynı şekilde karşısındakinin de kendisini övmekten gıcık kapar. Mütevazi olmayı kendini büyük görmeye yeğler. Siyaseti sever ama iyiyi kötüyü ayırt edecek kadar bilgisi vardır. Aslında bilgisi kendisini yetiyor ve artıyor ama kendisi hiçbir şekilde hiçbir yerde siyaset yapmayı sevmiyor.
 • İnsanları çok seviyor. Değer verenlere aşırı değer veren birisidir. Çok seçicidir. Hayatında çok arkadaşı olmuştur fakat pek dostu yoktur. Olanlarda bir elin 5 parmağını geçmez. Ama seçtikleri de o kadar kalitelidir ki yıllardır tanıdığı ve hâlâ konuştuğu çok samimi dostları vardır.

Bu hakkımda sayfası sanırım öncekinden daha iyi oldu. Bu yazı da şimdilik bu kadar olsun. Belki birkaç yıl sonra ömrüm olur da yaşarsam fikirlerim ve hayallerim değiştiği taktirde burayı tekrar güncelleyebilirim Hepinizi seviyorum, iyi ki varsınız. 🙂

Reklamlar
 1. Bloğun güzel oplmuş arkadaşım.

 2. bloğun güzel olmuş:)başarılarının devamını diliyorum…

 3. blogunu çok beğendim gerçekten…. başarılarının devmını dilerim 🙂

 4. teşekkür ederim 🙂

 5. Bizde seni seviyoruz sevgili ve saygılı GARDAŞIM.Sende iyiki varsın.Bloğun harukalade olmuş.Çok beğendim.Başarılarının devamını dilerim…

 6. tesekkur ederim kardeşim benim…duygulandım simdi…..

 7. Süper olmuş..Kendini çok güzel ifade etmişsin.. Helal bee…:)))

 8. kendini çok güzel anlatmışsın ferhat 🙂 vayy vayyy vayyy 😛

 9. bloğun çok iyi olmuş kardeş, başarılar
  🙂

 10. sağol kardeşim 🙂

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: